Reprezentacja Polski do lat 16. Gol piłkarza Lecha Poznań na wagę zwycięstwa [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 16 pokonała Danię 1:0 w swoim ostatnim meczu turnieju UEFA Development. Gola strzelił Hubert Sobol z Lecha Poznań.
Zwycięskiego gola w 68. minucie strzelił Hubert Sobol z Lecha Poznań, który wykorzystał podanie swojego klubowego kolegi Tymoteusza Klupsia. Obaj byli rezerwowymi i weszli na boisko po przerwie.

W meczu z Danią w barwach reprezentacji Polski zagrało aż siedmiu zawodników akademii Kolejorza. Oprócz autorów gola także bramkarz Bartosz Mrozek oraz Marcin Grabowski, Mateusz Skrzypczak, Michał Skóraś i Szymon Zalewski. Jakub Borowiak obejrzał cały mecz z ławki rezerwowych.

Dzięki wygranej nad Danią biało-czerwoni zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju UEFA Development.