Lech Poznań. Dariusz Formella i Jan Bednarek wrócą z wypożyczeń do Kolejorza

Piłkarze wypożyczeni wiosną z Lecha Poznań Dariusz Formella (Arka Gdynia) i Jan Bednarek (Górnik Łęczna) wrócą do Kolejorza, z którym rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.
Dariusz Formella przebywa na wypożyczeniu do Arki Gdynia. Lechita znacznie przyczynił się do awansu gdynian do ekstraklasy. Skrzydłowy Lecha Poznań tylko w rundzie wiosennej strzelił już sześć goli i zanotował cztery asysty. W nowym sezonie Formella nie zagra jednak w barwach trójmiejskiego klubu. Jak zapowiedział trener Jan Urban podczas czatu z kibicami skrzydłowy wróci przed nowym sezonem do Kolejorza, z którym obowiązuje go kontrakt do czerwca 2018 roku.

Przed nowym sezonem na Bułgarską wróci także Jan Bednarek. Obrońca pomógł Górnikowi Łęczna utrzymać się w ekstraklasie, choć grać zaczął dopiero w końcówce sezonu. W rundzie finałowej rozegrał komplet spotkań, w sumie w całym sezonie wystąpił w osiemnastu spotkaniach. Bednarek rozpocznie przygotowania z Kolejorzem do nowego sezonu, ale dopiero później zapadnie decyzja, czy zostanie, czy znów zostanie wypożyczony. Będzie to pewnie zależało od tego, czy oprócz Marcina Kamińskiego odejdą też Paulus Arajuuri i Tamas Kadar i jakich zawodników Lech sprowadzi w ich miejsce.

Z wypożyczeń nie wrócą Jakub Serafin, który do końca roku będzie zawodnikiem Bytovii Bytów i Denis Thomalla, który zostanie sprzedany do 1.FC Heidenheim. Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Muhameda Keitę, który został wypożyczony do norweskiego Stromsgodset.Czy wszyscy kadrowicze Nawałki są w formie? Sprawdzamy!


Zdjęcie Lanki ADIDAS 11 NOVA FG WC M19891 Zdjęcie Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Zdjęcie Lanki ADIDAS F5 TRX FG G65423
Lanki ADIDAS 11 NOVA FG WC ... Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Lanki ADIDAS F5 TRX FG G65423
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info