Finał Pucharu Polski. Nemanja Nikolić: Odpowiedziałem trenerowi Janowi Urbanowi na zadane pytania

- Finał Pucharu Polski jest meczem, w którym walka o trofeum rozstrzyga się w 90 minut. Zatem decydować mogą detale - mówił napastnik Legii Warszawa Nemanja Nikolić. W finale tym Legia Warszawa zagra z Lechem Poznań, początek w poniedziałek o godz. 16
Nemanja Nikolić wraz z trenerem Stanisławem Czerczesowem i Jakubem Rzeźniczakiem wziął udział w konferencji prasowej przed meczem Lecha Poznań z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski.

- Mówią, że jesteśmy w złej sytuacji w lidze, bo przegraliśmy z Zagłębiem Lubin, a tymczasem zajmujemy pierwsze miejsce w lidze. Teraz jednak nasza koncentracja obejmuje to spotkanie finałowe, bo jest okazja zdobyć w poniedziałek trofeum. Dopiero potem zagramy w lidze z Piastem Gliwice o mistrzostwo - mówił węgierski napastnik Nemanja Nikolić. - Koncentruję się zatem na tym spotkaniu, ale nie czuję jakiejś dużej presji w grze akurat przeciwko Lechowi Poznań.

Pytany o to, czy minęła mu już złość na trenera Lecha Jana Urbana, który powiedział niegdyś że gole strzela tylko słabym, odrzekł: - Moim celem jest mój zespół i jego dobro, a nie trener Lecha Poznań. Gdy strzelałem gole Lechowi, nie koncentrowałem się na jego szkoleniowcu. Myślę, że to trener Urban był bardziej zdenerwowany niż ja, ja jedynie odpowiedziałem golami na postawione przez niego pytania i wątpliwości. Te gole strzelone Lechowi w niedawnym meczu ligowym nie cieszą mnie jednak bardziej niż jakiekolwiek inne - zapewnił.