Lech Poznań. Asysta Denisa Thomalli w 2. Bundeslidze, ale gol nie powinien być uznany [WIDEO]

Napastnik Denis Thomalla wypożyczony z Lecha Poznań zaliczył asystę przy drugim golu 1.FC Heidenheim w meczu z MSV Duisburg (2:0). Gol nie powinien jednak zostać uznany.
Piłkarz Lecha Poznań na początku drugiej połowy popisał się bardzo ładnym podaniem "no look pass" do Barda Finne. Norweski napastnik wyszedł dzięki temu na czystą pozycję i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Duisburga. Problem w tym, że w momencie podania Thomalli był on na spalonym. Sędzia nieprawidłowo uznał więc drugiego gola dla zespołu z Heidenheim, który dzięki temu wygrał z ostatnim w tabeli MSV Duisburg 2:0.

Denis Thomalla rozegrał całe spotkanie. Napastnik wypożyczony z Lecha Poznań w dziewięciu dotychczas rozegranych meczach strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. 1.FC Heidenheim zajmuje szóste miejsce w tabeli 2. Bundesligi. Do podium traci jednak aż szesnaście punktów.

Denis Thomalla został wypożyczony do niemieckiego zespołu do końca sezonu z opcją transferu definitywnego. Kontrakt napastnika z Lechem Poznań obowiązuje aż do czerwca 2018 roku.

Zobacz asystę Denisa Thomalli w meczu z MSV Duisburg:


All Goals & Highlights HD - Duisburg 0-2... przez AlleTore