Wysokie zwycięstwo Polski nad Białorusią. Ponad godzina gry kapitana reprezentacji Tomasza Kędziory

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała swoich rówieśników z Białorusi 3:0. W wyjściowym składzie biało-czerwonych znalazł się prawy obrońca Lecha Poznań, Tomasz Kędziora.
Kędziora w meczach reprezentacji U21 już od dłuższego czasu zakłada opaskę kapitańską. Tak też było w sobotnim spotkaniu towarzyskim z Białorusią. Polacy już do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Adama Buksy i Mariusza Stępińskiego. W samej końcówce meczu wynik ustalił Łukasz Monetą.

Lechita spędził na boisku ponad godzinę grę. Kędziorę w 68. minucie zmienił Sebastian Rudol z Pogoni Szczecin. Spotkanie z Białorusią było ostatnim meczem podczas tego zgrupowania i prawy obrońca Lecha w przyszłym tygodniu wznowi treningi z zespołem.