Trener ze sztabu Lecha Poznań w reprezentacji Polski U-21

Związany z Lechem Poznań od wielu lat trener przygotowania fizycznego Andrzej Kasprzak dołączył do sztabu reprezentacji Polski do lat 21. To kadra, która przygotowuje się do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w naszym kraju.


37-letni Andrzej Kasprzak współpracował z niemal wszystkimi trenerami Lecha Poznań w ostatnich latach. Jest też w sztabie Jana Urbana, a za przygotowanie fizyczne lechitów odpowiada wraz z Cesarem Sanjuan-Szklarzem. Teraz rozpoczął współpracę z kadrą Polski U-21, prowadzoną przez poznaniaka, Marcina Dornę. Poinformował o tym Polski Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej. "W kadrze pojawił się także trener przygotowania fizycznego, doskonale znany z Lecha Poznań Andrzej Kasprzak" - czytamy w informacji dotyczącej zgrupowania młodzieżówki w Bydgoszczy, przed meczami towarzyskimi z Finlandią i Białorusią.

Podstawowym zawodnikiem i kapitanem reprezentacji do lat 21 jest obrońca Lecha Poznań Tomasz Kędziora.

Zdjęcie UMBRO PILKA STADIA SUPPORTER 20560UDKH Zdjęcie UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA BALL 20418U096 Zdjęcie UMBRO PILKA UX2 TRAINER 20611UB26
UMBRO PILKA STADIA SUPPORTE... UMBRO PIŁKA UMBRO CERAMICA ... UMBRO PILKA UX2 TRAINER 206...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: