Pierwszy tegoroczny gol Łukasza Teodorczyka dla Dynama Kijów. Jego zespół liderem [WIDEO]

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę w wygranym 2:1 meczu Dynama Kijów z Karpatami. Dla byłego piłkarza Lecha Poznań było to pierwsze trafienie do siatki rywala w tym roku.
Dynamo Kijów dość niespodziewanie przegrywało do przerwy z Karpatami 0:1. W drugiej połowie liderowi ligi ukraińskiej udało się jednak odwrócić wynik, a wkład w zwycięstwo miał ex-piłkarz Lecha Poznań - Łukasz Teodorczyk. Snajper Dynama w 55. minucie zdobył bramkę na 1:1 wykańczając nieco przypadkową akcję z lewego skrzydła. Zwycięstwo zespołowi Polaka zapewnił dziesięć minut później Andrij Jarmolenko. Polak został zmieniony w 79. minucie przez Artema Biesiedina.

Gol Łukasza Teodorczyka:

Dynamo zajmuje pierwsze miejsce w lidze ukraińskiej. Trzy punkty mniej (ale jeden mecz zaległy) ma Szachtar Donieck i to te dwa zespoły rozstrzygną między sobą walkę o mistrzostwo. Trzecia Zorja Ługańsk ma aż czternaście punktów starty do Dynama.