Polska pokonała Walię 1:0 z piłkarzami Lecha i Warty Poznań w składzie

Pięciu piłkarzy Lecha i jeden zawodnik Warty Poznań zagrało w meczu reprezentacji Polski z Walią, wygranym 1:0.
Gola na wagę zwycięstwa strzelił Bartosz Marchewka w 37. minucie. W podstawowym składzie reprezentacji Polski wybiegło czterech piłkarzy Lecha Poznań: Karol Smajdor, Wiktor Pleśnierowicz, Oskar Nowak i Jakub Karbownik oraz Mateusz Maćkowiak z Warty Poznań. Po przerwie na boisko wszedł także Jakub Białczyk z akademii Kolejorza.

W pierwszym meczu górą byli Walijczycy, którzy wygrali także 1:0.

Walia 0-1 Polska

Bartosz Marchewka 37

Polska: Kacper Kuryłowicz - Karol Smajdor (70. Riccardo Di Muni), Wiktor Pleśnierowicz, Maik Nawrocki, Mateusz Maćkowiak - Oskar Nowak, Mateusz Bogusz, Maciej Marek (49. Jakub Białczyk), Kacper Nowak (41. Kevin Rubaszewski), Jakub Karbownik - Bartosz Marchewka (73. Bartosz Białek).

Zdjęcie Lanki Puma Evopower 3.2 103215-01 Zdjęcie Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 102804 03 Zdjęcie Puma lanki (103728)
Lanki Puma Evopower 3.2 103... Lanki PUMA POWERCAT 4 FG 10... Puma lanki (103728)
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info