Efektowne zwycięstwo Lecha Poznań na inaugurację rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów

Lech Poznań wygrał na wyjeździe aż 4:0 ze Śląskiem Wrocław w 18. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Lechici utrzymali tym samym pozycję lidera w grupie zachodniej.
Lech do Wrocławia jechał w roli faworyta - Śląsk zajmował miejsce w połowie tabeli, a "Kolejorz" po rundzie jesiennej był liderem. Strzelanie rozpoczęło się jednak dopiero po przerwie. Najpierw bramkę zdobył Tomasz Kaczmarek, później ten sam zawodnik asystował przy trafieniu Filipa Nawrockiego. Na 3:0 trafił Paweł Tomczyk, a wynik meczu ustalił Marek Mróz.

Lechici utrzymali pozycję lidera grupy zachodniej CLJ. Punkt do zeszłorocznego finalisty tych rozgrywek traci Pogoń Szczecin, a trzecie miejsce zajmują juniorzy Zagłębia Lubin. Dwie najlepsze ekipy z obu grup kwalifikują się do półfinałów mistrzostw Polski. Zwycięzca całych rozgrywek zakwalifikuje się do młodzieżowej Ligi Mistrzów.

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 4:0