Remis rezerw Lecha Poznań w ostatnim sparingu. Co za gol Kamila Szubertowskiego!

Drugi zespół Lecha Poznań zremisował z rezerwami Miedzi Legnica 1:1 w ostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem tegorocznych rozgrywek.
Do przerwy we Wronkach gole nie padły, dopiero w drugiej połowie, dokładnie w 73. minucie rywale z Legnicy objęli prowadzenie. Długo się z tego faktu nie cieszyli, bo już dwie minuty później Kolejorz doprowadził do wyrównania. Lewy obrońca zespołu Ivana Djurdjevicia, Kamil Szubertowski z konieczności grający na prawej flance pokonał bramkarza rywali bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego!

Rezerwy Lecha wznowią rozgrywki za tydzień meczem ze Spartą Szamotuły w okręgowym Pucharze Polski. Tydzień później zmierzą się z Jarotą Jarocin w walce o trzecioligowe punkty.

Lech II Poznań - Miedź II Legnica 1:1 (0:0)

Bramka dla Lecha: Kamil Szubertowski (75. minuta)

Lech II: Mateusz Lis - Antonijs Cenromordijs, Kacper Wojdak, Tomasz Dejewski - Mateusz Spychała (25. Kamil Szubertowski), Patryk Janasik (46. Krzysztof Kołodziej), Lucas Guedes (70. Jakub Pawlicki), Maciej Orłowski (70. Marcin Wasielewski) - Krystian Sanocki (50. Dawid Kurminowski), Damian Roszczyk (70. Marek Mróz) - Piotr Kurbiel (46. Niklas Zulciak)