Nicki Bille jak Artjoms Rudnevs i Robert Lewandowski - potrzebował jednej połowy na gola

Duńczyk Nicki Bille strzelił pierwszego gola dla Lecha Poznań w 42. minucie swego debiutu. Poszedł w ślady Artjomsa Rudnevsa i Roberta Lewandowskiego - donosi strona internetowa poznańskiego klubu
Lech Poznań sporządził tabelkę zawodników, którzy w ostatnich latach zdobywali gole dla Kolejorza w swym debiucie. Otwiera ją Robert Lewandowski, który potrzebował na to 5 minut w swym pierwszym meczu z GKS Bełchatów. Kolejny jest Artjoms Rudnevs, który strzelił bramkę w 21. minucie meczu z Widzewem Łódź. Towarzystwo to doborowe i Nicki Bille wpisał się na ekskluzywną listę.

Oto strzelcy goli w debiucie w ostatnich latach: (za stroną internetową Lecha)

Robert Lewandowski - 5 minuta (Lech - GKS Bełchatów 2:3) Artjoms Rudnevs - 21 minuta (Widzew - Lech 1:1) Nicki Bille - 42 minuta (Lech - Termalika 5:2) Hernan Rengifo - 53 minuta (Lech - Górnik Zabrze 4:1) Zaur Sadajew - 57 minuta (Lech - Zawisza 6:2) Bartosz Ślusarski - 85 minuta (Arka Gdynia - Lech 0:3) Dawid Kownacki - 85 minuta (Pogoń - Lech 5:1)