Rezerwy Lecha Poznań ograły rezerwy Legii Warszawa 4:2. Zobacz piękną bramkę Niklasa Zulciaka

W sobotę w Grodzisku Wielkopolski rezerwy Lecha Poznań pokonały rezerwy Legii Warszawa 4:2. Gole dla ?Kolejorza? zdobyli Krystian Sanocki, Niklas Zulciak, Antonijs Cernomordijs i Paweł Tomczyk.
Lech II Poznań był wyraźnie drużyną lepszą w sobotnim sparingu , w którym jego rywalem były rezerwy Legii Warszawa. "Kolejorz" już do przerwy prowadził 2:0 po golach Sanockiego i Zulciaka. W drugiej połowie oba zespoły zdobyły po dwie bramki i to podopieczni Ivana Djurdjevicia schodzili z boiska w lepszych humorach.

W skrócie przygotowanym przez klubową telewizję "Kolejorza" warto zwrócić szczególnie na ładnego gola autorstwa Niklasa Zulciaka, który efektownym lobem pokonał bramkarza rywali: