Sport.pl

Lech Poznań. Semir Stilić odwiedził Jasmina Buricia na Cyprze

Były pomocnik Lecha Poznań oraz Wisły Kraków Semir Stilić przyjechał na zgrupowanie Lecha Poznań w cypryjskim mieście Ajia Napa.
Bośniak odwiedził swojego rodaka Jasmina Buricia. Razem z bramkarzem Kolejorza oglądał sparing przeciwko FK Ufa, zremisowany przez Lecha 1:1. - Spotkałem się nie tylko z Jasminem, bo znam jeszcze kilku chłopaków z czasów gry w Lechu. Wiadomo Krzysztof Kotorowski, Marcin Kamiński, a do zespołu wchodził wtedy Tomasz Kędziora. Znam jeszcze Dariusza Dudkę, ale to z gry w Wiśle Kraków. Zawsze fajnie spotkać byłych kolegów z szatni. Dobrze, bo ta piłka coś zostawia. Łączy ludzi - mówi Stilić na stronie internetowej Lecha.

Semir Stilić przeniósł się latem z Wisły do cypryjskiego APOELu Nikozja. W tym sezonie zagrał jednak tylko w pięciu spotkaniach ligowych oraz siedmiu meczach w europejskich pucharach. Mimo to pomocnik jest zadowolony ze swojego pobytu na Cyprze. - Dobrze mi tutaj. Nie gram wiele, ale jestem zadowolony z życia. Staram się trenować i rozwijać, patrzeć na siebie, bo myślę, że przede mną jeszcze parę lat gry - przyznaje były mistrz Polski z Lechem.

Stilić zapewnia też, że choć od jego odejścia z Kolejorza minęło już sporo lat to wciąż śledzi mecze swojego byłego zespołu. - Staram się wtedy gdy mogę zobaczyć je w internecie. Szczególnie, gdy mamy czas na zgrupowania. Gorzej, kiedy gramy w tym samym czasie. Takie sytuacje też miały miejsce - podkreśla.

Więcej o: