Lech Poznań po powrocie z Cypru zagra sparing w Poznaniu. Kto rywalem?

Wigry Suwałki będą rywalem Lecha Poznań w jedynym sparingu rozegranym w Poznaniu przed startem drugiej części sezonu - potwierdził pierwszoligowy klub na swojej stronie internetowej.
Piłkarze Lecha Poznań od czwartku trenują na pierwszym tegorocznym zgrupowaniu, które odbywa się na Cyprze. Tam mistrzowie Polski rozegrają pierwszy mecz kontrolny. 19 stycznia zmierza się z FK Ufa, a następnego dnia wrócą do kraju.

Dwa dni po powrocie, w piątek 22 stycznia, rozegrają kolejny sparing. Tym razem ich rywalem będą Wigry Suwałki, które zajmują miejsce spadkowe w pierwszej lidze. Wigry w tym czasie będą bowiem przebywały na obozie w Bydgoszczy. Będzie to prawdopodobnie jedyny mecz kontrolny, jaki lechici rozegrają w Poznaniu.

Mistrzowie Polski będą ćwiczyli na własnych obiektach do 24 stycznia, a dzień później wylecą na drugie zgrupowanie do Hiszpanii. Tam mają w planach rozegrać cztery sparingi. Do Polski wrócą 5 lutego, tydzień przed wznowieniem gier w ekstraklasie. 14 lutego w Poznaniu Lech zmierzy się z Termaliką Nieciecza.