Sport.pl

Menedżer chce wysłać Marco Paixao do Lecha Poznań, a nie Lechii Gdańsk

PRZEGLĄD PRASY. Portugalczyk Marco Paixao, którym rok temu interesował się Lech Poznań i który teraz ma trafić do Lechii Gdańsk, może mieć kłopot z tym transferem. Agent chce go zablokować i wysłać piłkarza do ... Kolejorza - pisze ?SuperExpress?
Zdaniem bulwarówki, menedżer piłkarza Ricardo Alonso wściekł się, gdyż nikt mu nie powiedział o ewentualnym odejściu Marco Paixao ze Sparty Praga, gdzie ostatnio grał, do Lechii Gdańsk. A - wedle gazety - negocjował on już przejście Portugalczyka do Lecha Poznań i tego się będzie nadal trzymał. - Mam wyłączność - mówi.

- Lech był mocno zainteresowany. Idea była taka, żeby wypożyczyć Marco ze Sparty na pół roku, do końca sezonu. A w sytuacji gdyby udało mi się wyciągnąć Paixao ze Sparty za darmo, to wtedy Lech zaproponowałby mu dwuletni kontrakt - zdradza i zapowiada, że jeśli będzie trzeba, oprze sprawę tego transferu o światowe władze piłkarskie.

Lech Poznań sprawy ewentualnego transferu Marco Paixao i swego zainteresowania nim nie komentuje. Rok temu z zapowiadanego transferu Portugalczyka do Lecha zupełnie nic nie wyszło. Kolejorz zaprzeczył nawet, że chciał go pozyskać.

więcej tutaj

Więcej o:
Komentarze (6)
Menedżer chce wysłać Marco Paixao do Lecha Poznań, a nie Lechii Gdańsk
Zaloguj się
 • crinos_pl

  Oceniono 4 razy 4

  A może by tak ktoś zapytał Marco, gdzie chciałby grać?

 • makvelithedon7

  Oceniono 2 razy 2

  No nareszcie. Już myślałem, że w Poznaniu komuś rozum odjęło. Do wyjęcia całkiem niezły (jak na e-klapę) napastnik, a oni przecież napastnika w zasadzie nie mają. Dobra okazja przeszłaby im koło nosa. Po raz drugi zresztą. A dla Marko każdy kierunek byłby lepszy niż patologiczna Lechia. Być może jego agent wie coś więcej. Na przykład to, że panu inwestorowi znudziło się już dotowanie bandy nieudaczników i pseudo-piłkarzy...

 • sunim

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma takiego piłkarza ani trenera, którego Lechia nie potrafiłaby zniszczyć. Ważne że się przepierkę kasy zrobiło. Kto następny?

 • franneck

  0

  Trzeba było go brać zamiast Robaka! Teraz to cholera wie co on sąbą prezentuje

 • 1aniolg

  0

  Ostatnio swietnie mu wynegocjowal siedzenie na ławie w Pradze. Strasznie ambitne.

 • 1aniolg

  0

  Jak agent chce grać w Poznaniu to niech podpisze sobie kontrakt:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX