TRANSFERY. Kasper Hämäläinen zagra z Dimitarem Berbatowem w PAOK Saloniki?

- PAOK Saloniki jest zdeterminowany, by zatrudnić Kaspra Hämäläinena. A ma bardzo dużo pieniędzy - mówią greccy dziennikarze z Salonik
Kasper Hämäläinen był obserwowany przez greckie kluby już rok temu. Wówczas interesowały się nim PAOK Saloniki i Panathinaikos Ateny. Interesują się nadal, przy czym ateńskie Koniczynki nie mają pieniędzy i na dzisiaj nie mają szans, by konkurować z rywalem z Salonik w walce i tego piłkarza.

Tymczasem PAOK Saloniki tworzy bardzo silną drużynę, którą chce już tej zimy wzmocnić wieloma nowymi graczami. Do greckiej drużyny już dołączył Dimitar Berbatow, znakomity bułgarski zawodnik, który wcześniej grał w AS Monaco czy Manchester United.

Obecny trener PAOK Saloniki, wybitny niegdyś chorwacki piłkarz Ivan Tudor, chce mieć w swoim zespole także ofensywnego pomocnika. Greccy dziennikarze potwierdzili nam, że jego celem jest m.in. Kasper Hämäläinen, a w kwestii jego pozyskania klub z Salonik jest dość zdeterminowany. Jak się dowiedzieliśmy w Grecji, to jedyny w tej chwili grecki klub, który naprawdę ma pieniądze, może i chce je wydawać. Panathinaikos nie może się z nim pod tym względem równać.

Kasper Hämäläinen miał także oferty z klubów duńskich, np. FC Midtjylland.