Pogoń Szczecin - Lech Poznań. Jan Urban wystawia na Pogoń najsilniejszy skład. Duża rotacja w ofensywie. W ataku zagra...

Trener Jan Urban wystawił na mecz z Pogonią Szczecin najsilniejszy z możliwych składów. Na ławce rezerwowych usiądzie jedynie zmęczony po czwartkowym meczu w Pucharze Polski Maciej Gajos.
Jan Urban zdecydował się na siedem zmian w wyjściowym składzie Lecha Poznań na Pogoń Szczecin w porównaniu do meczu przeciwko Zagłębiu Lubin. Największe zmiany dotknęły formacji ataku - czwartkowy kwartet ofensywny złożony z Formelli, Holmana, Gajosa i Thomalli w całości usiądzie na ławce rezerwowych. W ich miejsce zagrają Lovrencsics, Linetty, Pawłowski i Hamalainen.

W środku pola obok Łukasza Trałki zamiast Dariusza Dudki, jak to było w meczu Pucharu Polski, obejrzymy Abdula Aziz Tetteha. Do zmian doszło też na bokach obrony - Kędziora zastąpi Ceesaya, a Kadar Douglasa.

Skład Lecha: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Abdul Aziz Tetteh, Łukasz Trałka - Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Szymon Pawłowski - Kasper Hamalainen

Ławka rezerwowych: Krzysztof Kotorowski, Barry Douglas, Dariusz Dudka, Denis Thomalla, David Holman, Maciej Gajos, Dariusz Formella.

Początek spotkania Pogoni Szczecin z Lechem Poznań o godzinie 18.

Więcej o: