Lech Poznań. Rezerw "Kolejorza" wygrały 4:1 i awansowały do kolejnej rundy, ale trener Djurdjević był niezadowolony z gry

Lech II Poznań awansował do kolejne rundy okręgowego Pucharu Polski po tym, jak pokonał we Wronkach Wełnę Rogoźno 4:1. Dwa gole dla "Kolejorza" zdobył Lucas Guedes, a po jednym dorzucili Maciej Orłowski i Damian Roszczyk.
Rezerwy Lecha Poznań wyjątkowo późno rozegrali V rundę okręgowego Pucharu Polski. Inne zespoły z okręgu poznańskiego rozstrzygnęły sprawę awansu już w połowie października, a lechici zakończyli jesienne zmagania dopiero 21 listopada. Zawodnicy rezerw "Kolejorza" wysoką wygraną na koniec piłkarskiego roku poprawili sobie humory po ostatniej ligowej porażce z Wartą Poznań 0:1.

Lech we Wronkach ograł Wełnę Rogoźno 4:1, a bramki zdobyli Lucas Guedes (dwie), Maciej Orłowski (z karnego) i Damian Roszczyk. Trener zespołu Ivan Djurdjević nie był jednak zadowolony ze stylu, w jakim jego zawodnicy pokonali rywali, którzy na co dzień grają w klasie okręgowej. - Wygraliśmy, ale nie jesteśmy zadowoleni ze stylu gry. Ani sztab, ani sami zawodnicy. Wiele razy podkreślałem, że w każdym meczu musimy grać równo - mówił były zawodnik Lecha w rozmowie z klubową telewizją "Kolejorza".

Kolejne fazy okręgowe Pucharu Polski zostaną rozegrane dopiero w marcu przyszłego roku. Wśród zespołów, którym udało się awansować do kolejnej rundy, są dwie poznańskie drużyny - Warta i TPS Winogrady. Stawkę uzupełniają Luboński KS, Polonia Środa Wielkopolska, Orły Pniewy, LZS Wronczyn oraz Sparta Szamotuły.