Sport.pl

Puchar Polski. Karol Linetty nie zagra w meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin. Kto jeszcze?

Lech Poznań zagra z Zagłębiem Lubin w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski bez pięciu piłkarzy.
- Na pewno nie zagrają Karol Linetty i Tomasz Kędziora, którzy wrócili z meczów reprezentacji i nie są powołani na spotkanie z Zagłębiem - poinformował trener Lecha Poznań, Jan Urban. Karol Linetty we wtorek wieczorem rozegrał 77. minut w towarzyskim meczu Polski z Czechami we Wrocławiu, a cztery dni wcześniej zagrał też w spotkaniu z Islandią. Z kolei Tomasz Kędziora rozegrał dwa pełne mecze w młodzieżowej reprezentacji kraju z Norwegią i Ukrainą. Dlatego szkoleniowiec Kolejorza postanowił dać odpocząć tym zawodnikom.

To nie jedyni gracze "Kolejorza", którzy nie wystąpią przeciwko Zagłębiu. Poza kadrą meczową mistrzów Polski są też kontuzjowani: Dawid Kownacki, Marcin Robak i Maciej Gostomski. - Maciej ma problem z przywodzicielem. Na siłę mógłby się znaleźć w kadrze, ale nie ma sensu ryzykować jego zdrowia. Mamy przecież jeszcze Krzysztofa Kotorowskiego - wyjaśnił Urban.

Dobra wiadomość jest taka, że gotowi na spotkanie z Zagłębiem będą pozostali kadrowicze: Węgrzy Tamas Kadar i Gergo Lovrencsics, Bośniak Jasmin Burić oraz Dariusz Formella. Czy i w jakim wymiarze czasu zagrają jednak nie wiadomo.

Rewanżowy mecz Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin w ćwierćfinale Pucharu Polski jutro o 20:45.Więcej o:
Komentarze (6)
Puchar Polski. Karol Linetty nie zagra w meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin. Kto jeszcze?
Zaloguj się
  • waldits

    Oceniono 4 razy 0

    ...jak kto jeszcze , Lech , przecież to Amica...

  • czyli.kon.karne

    Oceniono 2 razy 0

    sroczke maja przed Pogonia I tyle w temacie :D:D:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX