Polska przegrała z Ukrainą. Tomasz Kędziora i Dariusz Formella zagrali od pierwszej minuty

Dwaj gracze Lecha Poznań, Tomasz Kędziora i Dariusz Formella zagrali od pierwszej minuty meczu z Ukrainą reprezentacji do lat 21. Biało-czerwoni przegrali towarzyskie starcie na stadionie Cracovii 0:1
Jedyną bramkę strzelił w 72. minucie Roman Jaremczuk z Dynama Kijów. Tomasz Kędziora rozegrał pełne 90 minut w tym spotkaniu, natomiast Dariusz Formella został zmieniony po godzinie gry przez Kamila Mazka z Ruchu Chorzów. To drugi mecz towarzyski reprezentacji U-21 w ostatnich dniach, w czwartek wygrała 1:0 z w Gdyni z Norwegią.