FC Basel wygrało w lidze szwajcarskiej po raz jedenasty! Tym razem skromnie

Na 13 spotkań rozegranych w lidze szwajcarskiej FC Basel - rywal grupowy Lecha Poznań w Lidze Europejskiej - ma już 11 zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę. Tym razem mistrzowie Szwajcarii pokonali 1:0 Young Boys Berno
Young Boys Berno jest trzecie w tabeli i traci do bazylejczyków już 12 punktów. Na drugim miejscu w lidze znajduje się Grasshopper Zurich ze strata 10 punktów do lidera. To pokazuje, jak ogromną przewagę nad resztą szwajcarskiej ekstraklasy ma FC Basel.

Rywale Lecha zwyciężyli Young Boys Berno 1:0 po golu Breela Embolo w 31. minucie. Rywale od 67. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Gregory'ego Wuthricha.

"/> Kubica ukarany. Wściekły Verstappen krzyczał "co oni k**** zrobili?". Szalony wyścig!