Łukasz Madej: Lech Poznań niedługo zacznie wygrywać, więc trzeba się cieszyć z punktu

- Nasz trener przygotował na mecz w Poznaniu ściśle określony plan. Mieliśmy grać uważnie w obronie i próbować wyprowadzać kontry. Cieszę się, że to przyniosło efekt w postaci jednego punktu - mówił po meczu z Lechem Poznań (1:1) pomocnik Górnika Zabrze Łukasz Madej.


Pomocnik zabrzan uznał, że remis 1:1 to dla jego drużyny dobry rezultat. - Przyjechaliśmy na teren mistrza Polski. To prawda, że Lech gra ostatnio słabo, ale jestem pewien, że w najbliższych kolejkach zanotuje passę zwycięstw i na koniec rundy będzie zdecydowanie wyżej w tabeli. Dzisiaj było widać, że są w coraz lepszej dyspozycji. To tylko kwestia czasu, kiedy zaczną punktować. Dlatego my musimy szanować wynik, jaki tu osiągnęliśmy - skomentował Łukasz Madej.

Były zawodnik Lecha Poznań jasno przedstawiał plan, jaki jego drużyna miała na sobotni mecz. - Trener Leszek Ojrzyński od początku kazał nam grać głęboko i uważnie w defensywie, a w momencie odzyskania piłki mieliśmy wyprowadzać groźne kontry. Lech Poznań miał swoje sytuacje, ale my też parę razy zaatakowaliśmy, więc myślę, że remis to chyba sprawiedliwy wynik - tłumaczył Łukasz Madej.