Liga Europejska. Belenenses Lizbona z nowym sponsorem na koszulce. To stacja telewizyjna

Przed meczem z Lechem Poznań (czwartek, godz. 21.05) portugalski zespół Belenenses Lizbona zyskał nowego sponsora koszulkowego. Jest nim telewizja TVI 24. Jej logo pojawiło się już podczas ligowego meczu z Benficą Lizbona
Belenenses Lizbona przegrał ten mecz na Estadio da Luz sromotnie, aż 0:6 . Podczas tego spotkania po raz pierwszy wystąpił w niebieskich koszulkach z logo nowego sponsora, telewizji TVI 24. Zastąpi ona MetLife, firmę ubezpieczeniową, która reklamowała się na jego strojach od 2013 roku do końca ostatniego sezonu. Poszukiwanie nowego sponsora przedłużyło się aż do września.

Mecz Lecha Poznań z Belenenses Lizbona odbędzie się w czwartek 17 września o godz. 21.05 na Inea Stadionie w Poznaniu. Rewanż w Portugalii - 26 listopada o godz. 19. Poza Kolejorzem oraz Belenenses Lizbona w grupie I Ligi Europejskiej grają również szwajcarski zespół FC Basel, z którym Lech grał już w eliminacjach Ligi Mistrzów, a także włoska drużyna Fiorentina z Florencji. Sponsorem koszulkowym Lecha jest bukmacher STS.