Piękny gol Szymona Drewniaka z Lecha Poznań dla Chrobrego Głogów. Warto zobaczyć! [WIDEO]

Kolejnym kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Szymon Drewniak. Wypożyczony z Lecha Poznań pomocnik Chrobrego Głogów zdobył swoją drugą bramkę w sezonie, a jego zespół jest liderem pierwszej ligi.

Wychowanek Lecha Poznań odszedł przed sezonem do Chrobrego Głogów i jest to drugie wypożyczenie 22-letniego gracza, który wcześniej występował na tej zasadzie w Górniku Zabrze. W ekipie z Dolnego Śląska Szymon Drewniak gra w podstawowym składzie i radzi sobie bardzo dobrze. We wszystkich meczach gra od pierwszej do ostatniej minuty. W połowie sierpnia lechita strzelił gola, który przypieczętował wyjazdowe zwycięstwo 2:0 w prestiżowym dla Chrobrego meczu z Miedzią Legnica.

W miniony weekend zespół z Głogowa mierzył się na swoim boisku z Olimpią Grudziądz. Wygrał dość szczęśliwie, bo zwycięską bramkę zdobył w ostatniej minucie spotkania, a wcześniej niedawny rywal Lecha Poznań w Pucharze Polski miał kilka niezłych okazji strzeleckich.

Jako pierwszy w tym meczu trafił dla Chrobrego Głogów Szymon Drewniak i był to gol, który zdecydowanie wart jest obejrzenia (czas 1:03). Skrót z meczu został przygotowany przez telewizję klubową Chrobrego.

Można się zastanawiać, która bramka zdobyta przez młodego pomocnika była ładniejsza - ta z Głogowa, czy ta z meczu z Miedzią. Trafienie z meczu z Legnicy można obejrzeć tu.

Po sześciu kolejkach zespół, w którym oprócz Szymona Drewniaka występuje też były bramkarz Lecha Poznań Karol Szymański, jest liderem pierwszej ligi.