Sport.pl

Losowanie Ligi Europejskiej. Paulus Arajuuri z Lecha Poznań: Lubię ligę angielską, więc chciałem wylosować FC Liverpool lub Tottenham

- Trudno ocenić tę grupę, ale wszyscy jesteśmy podekscytowani, bo w Lidze Europejskiej są tylko ciekawe mecze. To na pewno jest grupa, z której możemy awansować - uważa obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri.
Lech Poznań trafił do grupy z FC Basel, AFC Fiorentiną oraz Belenenses Lizbona. - To grupa, z której mamy szansę awansować. Zresztą w Lidze Europejskiej obojętnie na kogo się trafi, ma się szanse go pokonać i wywalczyć awans do fazy pucharowej. Zapowiada się fascynująca walka. No i będziemy mieli okazję zrewanżować się FC Basel za porażki w eliminacjach do Ligi Mistrzów - zauważył stoper "Kolejorza".

Paulus Arajuuri uważa, że to właśnie mistrz Szwajcarii będzie najtrudniejszym rywalem. - W naszej grupie wszystkie mecze będą trudne i zacięte, ale FC Basel było losowane z pierwszego koszyka, grało wiele lat w Lidze Mistrzów, więc wygląda na to, że to będzie najtrudniejszy przeciwnik.

Obrońca mistrzów Polski miał inne oczekiwania przed losowaniem. Bardzo chciał trafić na zespół z Anglii. - Bardzo lubię ligę angielską, dlatego chciałem wylosować przeciwnika z Premier League, FC Liverpool lub Tottenham Hotspur - przyznał Arajuuri.

Więcej o:
Skomentuj:
Losowanie Ligi Europejskiej. Paulus Arajuuri z Lecha Poznań: Lubię ligę angielską, więc chciałem wylosować FC Liverpool lub Tottenham
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX