Videoton Szekesfehervar przyleciał do Poznania bez trenera. Za to z Rolandem Juhaszem

Roland Juhasz, obrońca i filar zespołu Videotonu Szekesfehervar, przyleciał z węgierskim zespołem do Poznania na mecz z Lechem Poznań w eliminacjach Ligi Europejskiej. Czyżby Węgrzy szykowali go do występu?
Zgodnie z oczekiwaniami, Videoton pojawił się w Poznaniu bez swego trenera Francuza Bernarda Casoniego . Były gracz Olympique Marsylia przestanie być jego szkoleniowcem oficjalnie pewnie jeszcze w środę, a w Poznaniu mistrzów Węgier poprowadzi asystent Tamas Peto.

Niespodzianką jest przylot Rolanda Juhasza, który był kontuzjowany po meczu eliminacji Ligi Mistrzów z BATE Borysow i którego występ przeciw Lechowi raczej wykluczano . Na razie nie wiadomo, czy Węgrzy rozważają wystawienie tego piłkarza, czy też zabrali go jako filar i dobrego ducha zespołu.

W Szekesfehervar został za to napastnik Robert Feczesin, który grał w ostatnim meczu z Vasasem Budapeszt.

Zawodnicy Videotonu, którzy przylecieli do Poznania:

(Węgrzy zwyczajowo zapisują najpierw nazwisko, a potem imię węgierskich graczy)

Braniszlav Danilovics, Gábor Péter, Szolnoki Roland, Heffler Tibor, Fejes András, Gyurcsó Ádám, Mirko Ivanovszki, Juhász Roland, Kovács István, Lang Ádám, Pátkai Máté, Sejben Viktor, Koltai Tamás, Simon Ádám, Alhassane Soumah, Paulo Vinicius, Dinko Trebotic, Filipe Oliveira

Węgrzy o godz. 18.30 wezmą udział w konferencji prasowej i o godz. 19 mają trening na głównej płycie. Mecz w czwartek o godz. 21, relacja na poznan.sport.pl.