Lech Poznań - Videoton Szekesfehervar z publicznością. Lech podał ceny biletów

65 i 45 zł będą kosztowały bilety normalne na mecz Lecha Poznań z Videotonem Szekesfehervar w czwartej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. UEFA zawiesiła karę dla Lecha w postaci zamknięcia stadionu. Kolejorz rozpoczął zatem niezwłocznie sprzedaż biletów
Do tej pory nie mógł tego robić, gdyż obowiązywała decyzja UEFA zamykająca stadion w Poznaniu na mecz z Videotonem Szekesfehervar za rasistowski napis "Legion Piła. Krew naszej rasy". Kolejorz złożył wniosek o zawieszenie wykonania kary oraz odwołanie. Federacja zgodziła się na zawieszenie, co do odwołania, będzie ono rozpatrzone prawdopodobnie w przyszłym tygodniu .

Lech rozpoczął więc sprzedaż biletów na wyczekiwane przez kibiców spotkanie, które będzie decydowało o grze mistrzów Polski w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Wejściówki normalne na mecz Lech - Videoton kosztują 45 i 65 złotych, odpowiednio do strefy B i strefy A. Młodzieży szkolnej oraz studentom (do 26. roku życia), a także seniorom (powyżej 65. roku życia) przysługują bilety ulgowe. Każde dziecko (od 5. do 13. roku życia) w sezonie 15/16 wejdzie na Inea Stadion za 10 złotych.