Sport.pl

Piłkarze Lecha Poznań dostali owacje przy wyjściu na trening. Dawid Kownacki bez kul

Kiedy gracze Lecha Poznań wychodzili na trening przed środowym meczem eliminacji Ligi Mistrzów z bośniackim FK Sarajevo, natrafili w holu stadionu na wycieczkę dzieci, które zgotowały im owacje. "Pan Kotorowski" - przedstawiał opiekun wycieczki. - "To pan Kotorowski"
Piłkarze Lecha Poznań rzadko mają okazję wychodzić na trening przy takim aplauzie. Tym razem wyszli na zajęcia o godz. 11.15, gdyż wcześniej mieli odprawę przedmeczową. W holu powitała ich wycieczka dzieci zwiedzających stadion. Na widok piłkarzy zaczęły bić brawo, a opiekun wycieczki przedstawiał kolejnych graczy.

Zawodnicy wyszli na zewnątrz, na bocznym boisku odbył się trening, otwarty jedynie przez pierwszy kwadrans. Później dziennikarze oraz wycieczka musieli opuścić okolice boiska, gdyż trener Maciej Skorża zamierzał ćwiczyć ustawienia i warianty pod kątem meczu z FK Sarajevo (środa, godz. 20.45).

Z zespołem nie trenował kontuzjowany Dawid Kownacki, którego czeka operacja stawu skokowego , ale przechadzał się po stadionie już bez pomocy kul, na własnych nogach. Indywidualny trening miał Karol Linetty. Razem z zespołem ćwiczyli natomiast Tomasz Kędziora, Gergo Lovrencsics czy Kasper Hamalainen.

Więcej o: