Sport.pl

Zaur Sadajew mówi w Rosji o przyczynach powrotu: "Zawsze chciałem wrócić do Tereka Grozny"

- Wiele było powodów mojego wyjazdu z Polski, ale głównym jest to, że zawsze chciałem wrócić do Tereka Grozny i grać w rodzinnym mieście - mówi Zaur Sadajew na stronie internetowej czeczeńskiego klubu.
Strona Tereka Grozny opublikowała rozmowę z Zaurem Sadajewem, w której odpowiada on m.in. na pytanie, dlaczego zdecydował się wrócić z Polski, a nie bronić z Lechem Poznań mistrzostwa. - Przyczyn było wiele, ale najważniejsza jest ta, że chciałem zawsze wrócić do rodzinnego miasta i klubu - wyjaśnia. - Te półtora roku spędzone w Polsce dało mi bardzo wiele, sporo się nauczyłem, ale docelowo interesował mnie Terek. Gdziekolwiek nie grałem, czy w Izraelu [Zaur Sadajew był zawodnikiem Beitaru Jerozolima - przyp. red.], czy w Polsce, zawsze chciałem wrócić do Czeczenii.

Interesująca jest jego wypowiedź na temat charakterystyki rozgrywek w Polsce. Zaur Sadajew mówi, że w polskiej ekstraklasie gra się bardzo siłowo, że siła fizyczna jest bardzo ważna. W związku z tym jemu grało się tam trudno. Co ciekawe, to właśnie on był w Lechu postrzegany jako gracz silny. W rozmowie z Terekiem Grozny czeczeński napastnik bardzo chwali kibiców Lecha. - Są z zespołem sercem i duszą, prawie na każdym meczu frekwencja jest bardzo wysoka - mówi. - Zawsze będę wdzięczny kibicom, którzy dopingowali mnie w Polsce.Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA EKSTRAKLASA OMB M35837 Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie PUMA Wyjazdowa Koszulka LECH POZNAŃ 743261-03
ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA ... PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... PUMA Wyjazdowa Koszulka LEC...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (8)
Zaur Sadajew mówi w Rosji o przyczynach powrotu: "Zawsze chciałem wrócić do Tereka Grozny"
Zaloguj się
 • franneck

  Oceniono 89 razy 23

  Trzymaj się Zaur! Szkoda, że Cię nie będzie jak będziemy sprawiać sensację w dwumeczu z Bazyleą. Przydałbys się z przodu. Trzymaj za nas kciuki!

 • gabriel

  Oceniono 21 razy 13

  No cóż. Do Tereka wrócił, ale nie gra. Szkoda bo z każdym meczem w Lechu wyglądał coraz lepiej.

 • ireksz

  Oceniono 7 razy -1

  no nareszcze bedzie mogl kopac po lydkach, lamac kosci, uderzac w twarz, i faulowac bezkarnie, typowy BRUTAL boiskowy, niech gra tam, bo tutaj w Europie dla takich dzikusow nie ma miejsca!!

 • antybandzior

  Oceniono 5 razy -3

  wrócił bo wolał walić pod prysznicem kozy niż poznańskie słowiki...

 • plkibic

  Oceniono 145 razy -77

  To się nazywa brak ambicji, wracać na tej gnój to trochę wbrew logice. Na szczęście nikt nie będzie za nim tęsknij jeżeli Lech będzie nadal tak dobrze grał. KKS!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX