Sport.pl

FK Sarajevo - Lech Poznań. Piłkarze z Bośni mówią, że będą potrzebowali szczęścia

- Przy odrobinie szczęścia i naszej bardzo dobrej grze jesteśmy w stanie pokonać Lecha Poznań - mówi piłkarz FK Sarajevo Tomislav Barbarić. Wtóruje mu kolega z zespołu Almir Bekić: - Lech jest groźny, ale to my gramy u siebie
Wypowiedzi piłkarzy przed wtorkowym starciem FK Sarajevo z Lechem Poznań na Stadionie Olimpijskim w stolicy Bośni i Hercegowiny publikuje serwis Sportsport.ba. Grający w FK Sarajevo Chorwat Tomislav Barbarić wspomina tam, że nie może się już wprost doczekać starcia z mistrzem Polski. - Jesteśmy niecierpliwi, gdyż wiemy, jak ogromne znaczenie ma ten mecz dla nas i dla naszych fanów - mówi. Jest pełen nadziei. - Uważam, że stać nas na wyeliminowanie Polaków i awans do kolejnej rundy. Osiągniemy to przy odrobinie szczęścia i jeśli nasi kibice nam pomogą. Damy z siebie wszystko, zapewniam.

Pomocnik Almir Bekić ma w sobie wiele respektu dla Lecha Poznań. - To znakomita drużyna - mówi. - Już wiemy, że pokonanie jej nie będzie łatwe. Ja jednak traktuję ją jako znakomite wyzwanie dla naszej drużyny. Dzięki wylosowaniu Lecha możemy pokazać na co nas stać i zadowolić naszą widownię, która na pewno zjawi się na stadionie w komplecie. To ona powinna nam pomóc w wykrzesaniu z siebie zaangażowania nawet wtedy, gdy będzie brakowało już sił.

Więcej o: