Sport.pl

Tomasz Kędziora powinien wrócić do gry w Lechu Poznań już na Superpuchar

- Gdzie jest Tomasz Kędziora? - pytają kibice Lecha Poznań na Twitterze. Piłkarz nie trenuje z powodu kontuzji. Jak jednak mówi trener Maciej Skorża, wkrótce będzie gotowy do gry
Tomasz Kędziora z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie kadry narodowej, a miał zagrać w meczu z Grecją. W obozie Lecha Poznań w Gniewinie nie wziął udziału, gdyż musiał przejść zabiegi rehabilitacyjne w Poznaniu. - Przechodzi intensywną rehabilitację - mówi trener Lecha Maciej Skorża. - Tak naprawdę dopiero po powrocie ze zgrupowania w poniedziałek przekonamy się, jakie są efekty.

Kibice zaniepokoili się losem Tomasza Kędziory, gdyż to niezwykle ważny gracz Lecha Poznań. Niewykluczone jednak, że ten zawodnik zagra w barwach Lecha już w piątek, w meczu o Superpuchar z Legią Warszawa. - Nie wiem, czy będzie to możliwe, ale chciałbym, aby przed pojedynkiem z FK Sarajevo Tomasz Kędziora rozegrał jakiś mecz w naszych barwach - mówi Maciej Skorża. - Rozważam zatem wystawienie go w tym pojedynku.

Kontuzja Tomasza Kędziory wyglądała na przeciążenie, ale po badaniach okazała się jednak poważniejsza, niż początkowo zakładano.

Więcej o:
Komentarze (1)
Tomasz Kędziora powinien wrócić do gry w Lechu Poznań już na Superpuchar
Zaloguj się
  • darnaw

    Oceniono 2 razy 2

    Tak, to zapewne dobra wiadomość do Lecha. Dobrze, że to napisaliście. Mam nadzieję, że w Lechu Was czytają. Bo jeśli nie, to pewnie o tym nie wiedzą. A jak przeczytają, to się dowiedzą. Taaak, dobra wiadomość dla Lecha ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX