Sport.pl

Piłkarz Lecha Poznań został po raz pierwszy ojcem. Ma syna

Kilka dni później niż przepowiadał lekarz na świat przyszedł syn Kaspra Hamalainena. Najlepszy strzelec Lecha Poznań w minionym sezonie po raz pierwszy został ojcem.


Kasper Hamalainen rok temu wziął ślub, ale podróż poślubną z Karen musiał przełożyć, bo Lech Poznań przygotowywał się do startu w europejskich pucharach. Latem było to zaledwie parę dni wolnego, a zgodę na dłuższy urlop dostał od trenerów dopiero w przerwie zimowej.

Teraz Fina nie ma z zespołem mistrzów Polski na zgrupowaniu w Gniewinie, gdyż żona piłkarza spodziewała się dziecka. Określony przez lekarza termin porodu minął w ubiegłym tygodniu. Trenerzy "Kolejorza" zgodzili się jednak, by Kasper Hamalainen mógł dłużej zostać w kraju i poczekać na to, aż syn przyjdzie na świat.

Wreszcie w poniedziałek do obozu Lecha Poznań dotarła informacja, że lechita został ojcem.

- Kasper zadzwonił i powiedział, że wszystko jest porządku. Ma syna, ale z żoną nie wybrali jeszcze dla niego imienia - informuje drugi trener Lecha Poznań Tomasz Rząsa. Fin powinien pojawić się w Gniewinie w środę, ale ma wystąpić dopiero w ostatnim sparingu, czyli sobotnim pojedynku z Apoelem Nikozja.

Więcej o: