Sport.pl

Zaur Sadajew pożegnał się z kibicami Lecha Poznań. "Na zawsze zostaniecie w moim sercu"

To już pewne! Zaur Sadajew nie będzie dłużej zawodnikiem Lecha Poznań. Piłkarz właśnie pożegnał się z zespołem i kibicami "Kolejorza" emocjonalnym wpisem na Instagramie.


Na swoim koncie na tym portalu Czeczen umieścił filmik z niedawnej ceremonii dekoracji mistrzów Polski. Obok pojawił się wpis: "Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, kierownictwu klubu, trenerom i kolegom z drużyny za te wspaniałe chwile, które mogłem spędzić razem z Wami. Na zawsze zostaniecie w moim sercu! Mistrz jest tylko jeden!!!"

Wiadomo więc na pewno, że Zaur Sadajew opuszcza Lecha Poznań i nie zdecydował się na kolejne wypożyczenie z Tereka Grozny, mimo że chciał tego jego klub. Napastnik z Rosji zdobył wprawdzie tylko pięć bramek w 25 występach, ale szczególnie w kluczowym momencie sezonu był tym piłkarzem, który swoim zaangażowaniem pociągnął zespół. Kibice piszą wprost: "Dziękujemy Ci, bo to dzięki Tobie mistrz wrócił do Poznania!".

Trener Maciej Skorża przyznał ze smutkiem, ale i zrozumieniem, żedecydujące dla Zaura Sadajewa były sprawy osobiste.

Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie PUMA Wyjazdowa Koszulka LECH POZNAŃ 743261-03 Zdjęcie Puma KKS Lech Poznań LIGA Medium Torba (06805801)
PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... PUMA Wyjazdowa Koszulka LEC... Puma KKS Lech Poznań LIGA M...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Kto powinien zastąpić Zaura Sadajewa w ataku Lecha Poznań?
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaur Sadajew pożegnał się z kibicami Lecha Poznań. "Na zawsze zostaniecie w moim sercu"
Zaloguj się
 • normandi

  Oceniono 76 razy 74

  Szkoda! Powodzenia w innym klubie!

 • druzpoz

  Oceniono 47 razy 43

  Dziwny gość, trochę kosmita. Będzie jednak brakowało jego dryblingu i umiejętności przytrzymania piłki, bo nie widzę tego u pozostałych graczy Lecha :/

 • charlie1wilson

  Oceniono 40 razy 40

  Szkoda, po prostu szkoda. Długo się aklimatyzował, ale wyglądało, że trafił do niego Skorża, i w końcu Zaur zaczął pokazywać się z najlepszej strony. Ma chłopak charakter, ma chłopak talent i umiejętności. Mam nadzieję, że w klubie, w którym będzie kontyunować grę znajdzie takie zrozumienie jak w Lechu. A jeżeli nie, to niech wraca do Poznania! :)
  Na pewno zostawił po sobie bardzo dobre wspomnienie i nieprzypadkowo obok Trałki zebrał największą owacje na fecie. Ten Góral kaukaski naprawdę miał ogromny udział w mistrzostwie Kolejorza. I tegu my kibole nigdy mu nie zapomnimy :)

 • boul81

  Oceniono 27 razy 21

  To wielkie osłabienie. Ten gość woził obrońców na plecach i stwarzał sytuacje kolegom. Boję się, że bez niego będzie problem z przejściem Sarajewa.

 • uncool_ben

  Oceniono 14 razy 8

  No to powtórzę. W zaistniałej sytuacji następnym transferem powinien być zakup skrzydłowego (marzy się lewonożny w końcu...), najlepiej JAK NAJSZYBCIEJ. Dalej w kolejce - lewy obrońca, środkowy pomocnik ("ósemka", w typie Linettyego), bramkarz. Sytuacja kadrowa - wbrew pierwszym zachwytom po transferach czwórki - wciąż nie jest do końca satysfakcjonująca, mamy niepokojące braki wśród piłkarzy "drugiego rzędu".

  Zwróćmy wszyscy uwage na fakt, że odeszło pięciu piłkarzy, a przyszło czterech...

 • brocoli

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda że odszedł. Super gość. Nigdy nie odpuszczał . Życzę powodzenia w dalszej karierze

 • brocoli

  Oceniono 1 raz 1

  super gosć

 • Pimpek Pl

  Oceniono 9 razy -1

  moze juz mu rodzine na kolonie (łagry} serio zal skutecznosc mial zjawiskową ale latwos z jaka osmieszal obroncow bezcenna i jak to czeczen jak cos robil to 100% a nie pitupitu i pajacowanie jak te bufony L

 • Ukryty Na Widoku

  Oceniono 21 razy -19

  I dobrze! Nie lubię napastników, którzy rozmijają się z piłką przed pustą bramką i to jeszcze 2 metry od niej! Hurrrra!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX