FK Sarajevo - rywal Lecha Poznań - wygrał mecz sparingowy z Boracem Jelah aż 5:0

Wysokie zwycięstwo odnieśli rywale Lecha Poznań w najbliższym meczu eliminacyjnym Ligi Mistrzów. Pokonali na wyjeździe Borac Jelah aż 5:0. Przeciwnicy to jednak zespół z niższej ligi
Mistrzowie Bośni i Hercegowiny rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W ich barwach znajduje się trzech nowych piłkarzy, o których pisaliśmy tutaj . Przeciwko Boracowi Jelahowi rozegrali bardzo dobre spotkanie, ze sporą przewagą. Pierwszą bramkę strzelił w 23. minucie Chorwat Leon Benko, czołowy strzelec drużyny. Na 2:0 podwyższył Mehmed Alispahić w 58. minucie, a trzeciego gola zdobył Harris Duljević po solowej akcji.

Czwarty gol padł łupem Sevko Okicia, a wynik na 5:0 ustalił Harris Duljević swym drugim trafieniem w tym spotkaniu.

Borac Jelah - FK Sarajevo 0:5 (0:1)

Bramki: Benko (23.), Alispahić (58.), Duljević (60., 80.), Okić (74.)

Skład FK Sarajevo przed przerwą: Oštraković, Barić, Puzigaća, Kovaeević, Berberović, Ikande, Radovac, Stojeev, Bekić, Velkoski, Benko

W drugiej połowie grali: Plakalo, Kallasi, Tatomirović, Mihojević, Protić, Cimirot, Alispahić, Rustemović, Almir Bekić, Duljević, Okić. Na zmiany wchodzili: Andjušić, Kobiljar

Z nowo pozyskanych przez FK Sarajevo graczy wystąpił zatem jedynie Rijad Kobiljar.