FK Sarajevo - Lech. Łukasz Trałka: Bez zbędnej ideologii. Trzeba wygrać i już

- Nie kombinujmy za dużo, czy to dobry przeciwnik, czy zły. Ja się cieszę na mecze z FK Sarajevo. Startujemy teraz do pucharów z innego pułapu, a FK Sarajevo to też inny rywal niż Żalgiris czy Stjarnan. Trzeba wygrać i już - mówi kapitan Lecha Poznań Łukasz Trałka
Łukasz Trałka zwrócił uwagę na to, że atmosfera w Lechu Poznań jest teraz niemal idealna. - Szkoda tylko, że wciąż nas tak mało na treningach, ale to się szybko zmieni - mówił. - Gracze tacy jak Darek Dudka czy Marcin Robak bardzo szybko się u nas zaaklimatyzują. Dla Darka to pewnie kwestia dwóch, trzech treningów. Co do innych graczy, wiele zależy od nich. My do nich rękę wyciągamy, sami zdecydują, co z nią zrobić.

Kapitan Lecha mówi o pucharowym przeciwniku Kolejorza, bośniackim zespole FK Sarajevo: - To fajny rywal, ja się cieszę. Czeka nas mecz na stadionie w Sarajewie z 20-30 tysiącami widzów. Będzie ciężko, ale fajnie. Nie dorabiajmy do tego jakiejś zbędnej ideologii i nie porównujmy z Żalgirisem czy Stjarnan. Startujemy teraz do pucharów z innego pułapu niż wtedy. Trzeba po prostu wygrać i tyle.

- Nie powinniśmy za bardzo stracić formy z końca zeszłego sezonu - dodał. - Za krótka była ta przerwa, by się tak stało. Zaczynamy od razu z grubej rury, najpierw Superpuchar, zaraz potem puchary i liga. Trzeba być koniecznie w dobrej dyspozycji.