Mateusz Możdżeń znalazł nowy klub w ekstraklasie. Jest na testach medycznych

Były piłkarz Lecha Poznań Mateusz Możdżeń przechodzi badania lekarskie przed podpisaniem kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Niespełna rok temu 24-letni dziś piłkarz odszedł z ?Kolejorza? i trafił do Lechii Gdańsk.


Kontrakt Mateusza Możdżenia z Lechem Poznań skończył się 30 czerwca 2014 roku i mimo długich negocjacji piłkarz nie zdecydował się na pozostanie w "Kolejorzu". Odszedł z klubu, w którym spędził siedem sezonów i rozegrał ponad sto meczów w ekstraklasie. Mateusz Możdżeń szukał pracy za granicą, ale ostatecznie związał się z Lechią Gdańsk.

Grał w niej w miarę regularnie w minionym sezonie (24 występy), ale po zakończeniu rozgrywek trójmiejski klub zdecydował, że nie skorzysta z opcji przedłużenia rocznego kontraktu. Teraz Mateusz Możdżeń ma grać w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Od podpisania umowy dzielą go już tylko testy medyczne.

Co ciekawe, ostatnią bramkę w ekstraklasie Mateusz Możdżeń zdobył jeszcze w barwach Lecha Poznań w meczu z Lechią Gdańsk (przegranym 1:2), a poprzednią... w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, gdy strzałem w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zapewnił "Kolejorzowi" remis 1:1.

Wraz z Mateuszem Możdżeniem testy w bielskim klubie zalicza też Bartłomiej Pawłowski, ostatnio gracz Zawiszy Bydgoszcz, a wcześniej m.in. Warty Poznań.

Zdjęcie Lanki Adidas F5 FxG Jr M29591 Zdjęcie Lanki NIKE TIEMPO GENIO LEATHER FG 631282 010 Zdjęcie Turfy NIKE MERCURIAL VORTEX II TF JR 651644 800
Lanki Adidas F5 FxG Jr M29591 Lanki NIKE TIEMPO GENIO LEA... Turfy NIKE MERCURIAL VORTEX...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info