Sport.pl

Piotr Reiss nie będzie już doradzał zarządowi Lecha Poznań

Po dwóch latach współpracy Piotr Reiss nie będzie już doradcą zarządu Lecha Poznań. ?Kolejorz? poinformował właśnie, że umowa z byłym świetnym piłkarzem poznańskiego klubu nie zostanie przedłużona.


Piotr Reiss skończył w sobotę 43 lata. Przez ostatnie dwa był doradcą zarządu klubu z Bułgarskiej. Teraz Lech Poznań poinformował, że umowa, która wygaśnie z końcem czerwca, nie zostanie przedłużona. Prezes Karol Klimczak i wiceprezes Piotr Rutkowski spotkali się z Piotrem Reissem i podziękowali sobie za współpracę.

- Uznaliśmy, że nie będziemy kontynuować współpracy na poziomie doradztwa. Piotr Reiss jest żywą legendą "Kolejorza", jednym z jego najskuteczniejszych strzelców i na Bułgarskiej zawsze jest miłym gościem. Jestem przekonany, że wielokrotnie będziemy spotykali się na INEA Stadionie - mówi prezes Klimczak cytowany przez lechpoznan.pl.

Niezależnie od obowiązków w "Kolejorzu" Piotr Reiss był w minionym sezonie trenerem Tarnovii Tarnowo Podgórne. Prowadził zespół od października 2014 roku do kwietnia tego roku. Tarnovia zajęła trzecie od końca miejsce w tabeli i spadła z kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej grupy III ligi.

Ponadto Piotra Reissa można było zobaczyć także na boisku. Występował w zespole Akademia Reissa OSiR Baranowo, który wygrał rywalizację w grupie II poznańskiej A-klasy i awansowała do "okręgówki" (to szósty poziom rozgrywek w Polsce).Więcej o:
Komentarze (4)
Piotr Reiss nie będzie już doradzał zarządowi Lecha Poznań
Zaloguj się
  • ketjow1978

    Oceniono 6 razy -4

    Może chodziło o niemądre słowa Piotra Reissa po meczu w Zabrzu, które potem używane przez niechętnych Lechowi, służyły do deprecjonowania mistrzostwa. To tylko spekulacja, bo nie mam wiedzy insiderskiej w tej sprawie

  • slawczan

    Oceniono 10 razy -8

    Czyzby znalezli nowe dojscie na miare CM 711? W tym wypadku zwolnienie Piotra R. jest zupelnie ligiczna oszczednoscia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX