Superpuchar Polski. Lech Poznań otwiera górne trybuny stadionu. Będzie komplet kibiców?!

?Wprowadzamy do sprzedaży górne poziomy trybun na mecz o Superpuchar Lech - Legia? - poinformował Lech Poznań na swoim koncie na Twitterze.


Sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa rozpoczęła się w sobotę. W niecałe trzy dni rozeszło się już siedem tysięcy wejściówek! Poznański klub błyskawicznie zareagował na ogromne zainteresowanie kibiców - już teraz zdecydował się otworzyć górne poziomy trybun. Poinformował o tym na Twitterze:

Bilety w cenie 25 i 35 złotych można kupować w kasach przy stadionie, w punktach partnerskich oraz w internecie. Nie jest wymagane posiadanie karty kibica, bowiem wejściówki można samemu kupić i wydrukować za pomocą systemu Print@Home. Za darmo wstęp na mecz mają posiadacze karnetów na jesień 2015 oraz cały sezon 2015/2016. Spieszyć się z zakupem wejściówki nie muszą jedynie właściciele abonamentów na poprzedni sezon. Ich miejsca na trybunach zostały zablokowane do 28 czerwca.

Mecz o Superpuchar Polski zostanie rozegrany w piątek 10 lipca na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Wszystko wskazuje na to, że na trybunach będzie komplet publiczności.