Lech Poznań zaprezentuje dzisiaj nowego piłkarza. Przeszedł testy, został tylko podpis

PRZEGLĄD PRASY. Dariusz Dudka pomyślnie przeszedł testy medyczne i w poniedziałek podpisze trzyletni kontrakt z Lechem Poznań - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Choć oficjalnie transferu jeszcze nie ogłoszono, to sprawa jest już przesądzona. Jak informuje "Przegląd Sportowy", w piątek Dudka zaliczył testy medyczne w poznańskiej klinice Rehasport i do podpisania został tylko kontrakt, którego szczegóły ustalono jeszcze w ubiegłym tygodniu. Dlatego prawdopodobnie w poniedziałek "Kolejorz" ogłosi kolejny transfer.

Dariusz Dudka przejdzie do Lecha Poznań z Wisły Kraków za darmo na zasadzie wolnego transferu. To będzie drugi letni transfer mistrzów Polski. Wcześniej dwuletni kontrakt z "Kolejorzem" podpisał Marcin Robak, który kosztował poznański klub 100 tys. euro.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to - póki co - ostatnie wzmocnienie Lecha. Jak powiedział w rozmowie z poznan.sport.pl wiceprezes klubu Piotr Rutkowski, pozostałe transfery będą uzależnione od tego, ilu piłkarzy opuści "Kolejorza". Kolejnych nowych lechitów będzie się więc można spodziewać najwcześniej na początku lipca.

Zdjęcie Lech Poznań - Frotka na rękę 21916 Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21889 Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
Lech Poznań - Frotka na ręk... Lech Poznań - Szalik 21889 Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info