Superpuchar Polski. Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa!

W sobotę rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, w którym 10 lipca na stadionie przy Bułgarskiej Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa.


Tradycyjnie nowy sezon rozpocznie pojedynek o Superpuchar Polski, czyli mistrza Polski Lecha Poznań ze zdobywcą krajowego pucharu Legią Warszawa. W sobotę rozpoczęła się sprzedaż biletów na spotkanie, które zainauguruje sezon na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. "Kolejorz" zapowiedział, ze podczas tego meczu zaprezentuje nowych zawodników drużyny mistrza Polski.

Wejściówki kosztują 25 złotych na trybuny w strefie B oraz 35 złotych na strefę A. Bilety ulgowe dla uczniów i studentów oraz seniorów sprzedawane są w cenie - odpowiednio - 20 złotych i 28 złotych. Bilet dla dziecka do 13. roku życia kosztuje 10 złotych.

Za darmo wstęp na ten mecz będą mieli posiadacze karnetów na jesień 2015 oraz cały sezon 2015/2016. Wystarczy samodzielnie dodać darmowy bilet do swojego konta w kasach stadionu lub przez internet na stronie www.kartakibica.lechpoznan.pl. Z zakupem biletu na Superpuchar nie muszą spieszyć się jedynie posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. Specjalnie dla nich klub zablokował ich miejsca na trybunach do 28 czerwca.

Bilety na Superpuchar Polski można nabywać w kasach stadionu, w punktach partnerskich oraz w internecie. Posiadanie karty kibica nie jest wymagane, wystarczy skorzystać z opcji Print@Home i samemu wydrukować bilet.

Mecz o Superpuchar Polski zostanie rozegrany w piątek, 10 lipca na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu.