Sport.pl

Krzysztof "Grabaż" Grabowski odszczekuje słowa o Lechu Poznań: "Sprawia mi to wielką radość. Hau, hau!"

- Nic nie sprawi mi większej radości niż możliwość odszczekania wszystkich moich słów napisanych [na Lecha Poznań] po pamiętnym 1:3 z Błękitnymi Stargard - napisał na Facebooku poznański muzyk Krzysztof "Grabaż" Grabowski. I publicznie, w telewizji rzeczywiście odszczekał, z "hau, hau" włącznie
Lider zespołów Pidżama Porno czy Strachy Na Lachy bardzo ostro napisał o graczach Lecha po porażce w Pucharze Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Tu można przeczytać ten długi, emocjonalny wpis .

Lech Poznań wyszedł jednak z kłopotów, został mistrzem Polski. Dzisiaj Krzysztof "Grabaż" Grabowski wszystko odszczekał. I to dosłownie, robiąc na kolanach "hau, hau" w telewizji WTK. Jak mówi, sprawia mu ogromną radość, że ma powody, by to uczynić.Na swoim profilu na Facebooku Krzysztof "Grabaż" Grabowski napisał:

"Wiecie co jest najpiękniejsze w sporcie? Rollercoaster - od zera do bohatera, od upadku do końcowego triumfu. Pamiętacie mój komentarz po blamażu z Błękitnymi w Stargardzie? Pewnie tak. Wiemy dobrze, jaki to był dla Lecha sezon. Był ten klub z Islandii, stracone zwycięstwa w ostatnich minutach, 1:3 z Błękitnymi, przegrana z Zawiszą, przegrany na własne życzenie finał PP, wtopka z Jagą przy Bułgarskiej i na koniec dzisiejszy dreszczowiec z Wisłą... A jednak mamy Majstra, to Lech zwyciężył!!! Zarówno Maciej Skorża, jak i zawodnicy potrafili się po tych klęskach podnieść, odwrócić niekorzystną kartę, znaleźć sposób na wygrywanie i na koniec wygrać tę wojnę. I za to należy im się szacunek i brawa. I uwierzcie, że nic nie sprawi mi większej radości niż możliwość odszczekania mych wszystkich słów napisanych po pamiętnym 1:3. Jasminie Buriciu, Szymonie Pawłowski, Karolu Linetty, Dawidzie Kownacki, Tamasie Kadarze - zwracam Panom honor i przepraszam za swe słowa. To wy okazaliście się lujami, to Wasze, koniec końców, jest na wierzchu i o to w tym biznesie z grubsza się rozchodzi. Chylę czoła!"Zdjęcie Lech Poznań - Frotka na rękę 21916 Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21889 Zdjęcie Plecak PASO 17 Lech Poznań 82-185B
Lech Poznań - Frotka na ręk... Lech Poznań - Szalik 21889 Plecak PASO 17 Lech Poznań ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (10)
Krzysztof "Grabaż" Grabowski odszczekuje słowa o Lechu Poznań: "Sprawia mi to wielką radość. Hau, hau!"
Zaloguj się
 • absolutebeginners

  Oceniono 38 razy 12

  Grabaż jest świetny i muzycznie, i emocjonalnie ... odszczekał, .. i cieszył... nie to co chamy z warszaFy włączając niby światowca Mioduskiego " Gratuluję, ale i tak my byliśmy lepsi .. " .. to jest różnica pomiędzy warszaFiakiem, a Poznaniakiem,.. co rok, tańczą na grobie Powstańców z Warszawy, nie pamiętając o Powstańcach z Wielkopolski ... Nasze Wielkopolskie zasługi przekuwają w swoje wieczne "przegrane" ..

 • nagabywacz-kur

  Oceniono 30 razy 12

  polska inteligencja, legenda rocka pedagogicznego

 • kosjan59

  Oceniono 43 razy -13

  Grabaż zapamiętaj sobie , że prawdziwy kibic jest ze swoją ukochaną drużyną na dobre i na złe. Ty gdy było ciężko , to na nią plułeś , jak została mistrzem to przed nią klęczysz .Reasumując jesteś żałosnym cieniasem a nie kibicem.

 • 2otija2

  Oceniono 32 razy -14

  Ten Pan nie jest w żaden sposób ekspertem w temacie, w którym zabierał głos,dlatego dziwią mnie 3 artykuły dotyczące Grabaża na sport.pl.

  To co wymęczył wówczas na fb, było jak słowa wielu osób, które często dyskutują z przysłowiowymi szwagrami, także to co wówczas powiedział i to, że teraz to odszczekał nie jest czymś w jakikolwiek sposób ujmującym, co powinno zajmować nam głowy

 • wozdo

  Oceniono 34 razy -16

  marny śpiewak
  marny kapelusznik

 • maras63

  Oceniono 31 razy -19

  Z panem Bogiem pewnie będzie się przepraszał na łożu śmierci. Czy jemu mama nie mówiła, że... synku, jak się nie znasz, to się nie odzywaj..? Szansoniści niech śpiewają, komedianci niech grają, a socjologowie...? czytają?

 • janski12

  Oceniono 38 razy -20

  Wiele słów będziesz musiał odszczekać, nie tylko na temat Lecha. W wielu sprawach uważasz się za autorytet, ba nawet w sprawach wiary.

 • sorrry

  Oceniono 50 razy -22

  Nie ma nic bardziej żałosnego niż podstarzały punkowiec. To nawet widać po twarzy tego pana, że jest przeraźliwie wręcz żałosny:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX