Gwiazda PSG na treningu Lecha Poznań. "Przyjechała przypilnować majstra" [WIDEO]

Bramkarka Paris Saint Germain Katarzyna Kiedrzynek, która kilka tygodni temu zagrała w finale kobiecej Ligi Mistrzów, pojawiła się na piątkowym treningu Lecha Poznań.


Polka prywatnie kibicuje poznańskiemu klubowi. - Wcześniej nie miałam okazji przyjechać na żaden mecz, bo sama miałam swoje spotkania. Ale teraz jestem już po sezonie i cieszę się, że mogłam w końcu przyjechać - mówi gwiazda kobiecej piłki europejskiej na antenie Lech TV

Katarzyna Kiedrzynek obserwowała trening piłkarzy "Kolejorza", po którym rozmawiała z Łukaszem Trałką oraz bramkarzami. Zawodnicy Lecha gratulowali zawodniczce PSG ostatnich sukcesów. - Sama byłam zdziwiona, że mnie kojarzyli - mówiła skromnie bramkarka. - Było mi bardzo miło, bo to naprawdę przesympatyczni goście. Krzysiek Kotorowski, wzór do naśladowania, a Maciek Gostomski jeszcze młody, ale bardzo utalentowany. Jeśli chodzi o Łukasza Trałkę, to szczerze przyznam, że nie spodziewałam się, że spotkam tak sympatycznego kapitana, ale w końcu pochodzimy z tego samego regionu - dzieliła się wrażeniami Kiedrzynek.

Bramkarka PSG przyjechała specjalnie na niedzielny mecz z Wisłą Kraków, którym piłkarze Lecha Poznań mogą przypieczętować mistrzostwo Polski. - Przyjechałam przypilnować majstra - śmieje się Kiedrzynek. - Lechici spełnili moje marzenie, bo bałam się, że Legia jednak przegra z Lechią i wszystko będzie już jasne przed ostatnią kolejką. Na szczęście emocje będą do ostatniej minuty - przyznaje.

Katarzyna Kiedrzynek rozmawiała także z wiceprezesem Lecha Poznań Piotrem Rutkowskim. Podarowała mu swoją bluzę bramkarską z półfinałowego meczu Ligi Mistrzyń przeciwko VfL Wolfsburg (wygrany na wyjeździe 2:0). - Mam nadzieję, że kiedyś to ja założę koszulkę Lecha - żartowała bramkarka, choć nie jest to wykluczone, bowiem poznański klub ma poważne plany związane z piłką kobiecą.

Materiał wideo z wizyty Katarzyny Kiedrzynek na treningu Lecha Poznań: