Krzysztof "Grabaż" Grabowski: Lech Poznań nie ma składu nawet na Ligę Europy

PRZEGLĄD PRASY. Poznański muzyk Krzysztof "Grabaż" Grabowski, który w ostrych słowach po meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński potraktował piłkarzy Lecha Poznań, teraz w chwili walki o mistrzostwo mówi, że opinii tamtej nie cofa. "Dotyczyła pewnej fazy sezonu" - mówi na portalu weszlo.com
"Nienawidzę was Jasminie Buriciu, Szymonie Pawłowski - za to co dziś odp... w Stargardzie, w Płn Korei czekałby was gułag" - pisał swego czasu Krzysztof "Grabaż" Grabowski, muzyk, lider takich zespołów jak Strachy na Lachy czy Pidżama Porno. "Jesteście tą hańbiącą dumę i tradycję generacją kopaczy, która zafundowała nam Legnicę, Grudziądz, Wilno i i te islandzką mieścinę o nazwie Stjarman. Jesteście piłkarskimi debilami, bo tylko tacy nie uczą się na własnych błędach. Zachowywaliście się, po raz kolejny, jak tłuste tępe krowy ubrane w koszulki mojego ukochanego Klubu" - dodawał.

Dzisiaj w rozmowie w weszlo.com mówi, że opinii nie cofa. - Mój wpis pojawił się pod wpływem chwili, fatalnego momentu. Pewnie dzisiaj bym tak nie napisał. Ale czy będę cokolwiek odwoływał? Nie! Komentarz dotyczył tej części sezonu, w której nie graliśmy najlepiej. Moim zdaniem wciąż najlepiej nie jest. Jak zdobędziemy majstra, to będzie to świadczyło o tym, jak przeraźliwie słaba jest nasza liga - mówi. - To nie jest ten skład osobowy, który byłby w stanie powalczyć o fazę grupową chociażby Ligi Europy. Filozofia klubu jest taka, żeby nie budować kominów płacowych, bo źle na tym wychodziliśmy. Ta sytuacja przypomina kwadraturę koła, szachowy pat. Zawodnicy, którzy są mentalnie gotowi na zwycięstwa, kosztują trochę więcej niż, ci co grają w Lechu. Jest kilku gości, którym nie sposób odmówić woli walki, jak wspomina Linetty, Łukasz Trałka czy Paulus Arajuuri. Można też by było wskazać Sadajewa, ale to gorący łeb.

Krzysztof Grabowski mówi też o Marco Paixao jako o dobrym wzmocnieniu Lecha Poznań.

Więcej tutaj

Zdjęcie Lech Poznań - Piłka 21776 Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21889 Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
Lech Poznań - Piłka 21776 Lech Poznań - Szalik 21889 Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info