Sport.pl

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Tomasz Kędziora: Nie znałem wyniku Legii Warszawa

Lech Poznań pokonał Pogoń Szczecin 1:0, choć mógł wygrać zdecydowanie wyżej: - Teraz nie obchodzi mnie, ile mieliśmy sytuacji w tym meczu - mówi Tomasz Kędziora.


Lech Poznań do ostatnich minut meczu z Pogonią nie był pewny zwycięstwa. "Kolejorz" prowadził tylko jedną bramką, a szczecinianie do końca walczyli o wyrównanie. Ostatecznie lechici zdobyli trzy punkty, ale mogli mieć do siebie żal o to, że wcześniej nie zapewnili sobie spokojniejszej końcówki spotkania.

- Szczerze mówiąc, to nie obchodzi mnie już, ile mieliśmy sytuacji w tym meczu. Najważniejsze jest teraz to, że wygraliśmy - mówi Tomasz Kędziora.

Lechici wygrali i utrzymali jednopunktową przewagę nad Legią Warszawa. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki i jeśli "Kolejorz" się nie potknie, to sięgnie po upragnione mistrzostwo Polski. - Do każdego spotkania podchodzimy tak, jakby to było spotkanie o mistrzostwo Polski. Wychodzi nam to coraz lepiej i mam nadzieję, że dociągniemy to do końca sezonu - mówi obrońca "Kolejorza".

Piłkarze Lecha wychodzili na boisko tuż po tym, jak zakończyło się spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Legioniści wygrali 1:0 i na kilka godzin objęli fotel lidera, ale lechici szybko go odzyskali. - Nawet nie widziałem, jaki wynik padł w Warszawie - twierdzi Kędziora: - Podeszliśmy do tego spotkania z nastawieniem na wygraną i pozostaje nam się cieszyć z tych trzech punktów.

Więcej o:
Komentarze (1)
Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Tomasz Kędziora: Nie znałem wyniku Legii Warszawa
Zaloguj się
  • lech_crew

    Oceniono 1 raz 1

    Bo każdy mecz jest o Majstra - nie istotne czy w pierwszej czy w ostatniej kolejce !!! Gramy do końca...KOlejorz gramy do końca !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX