Rekordowa liczba piłkarzy Lecha Poznań w jedenastce kolejki

Aż czterech piłkarzy Lecha Poznań znalazło się w oficjalnej jedenastce 33. kolejki ekstraklasy nominowanej przez redakcję nc+ oraz serwis ekstraklasa.org.
Po wysokim zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław 3:0 uznanie znaleźli czterej piłkarze "Kolejorza". To Szymon Pawłowski, Karol Linetty, Paulus Arajuuri oraz Łukasz Trałka. To rekord. W tym sezonie do jedenastki kolejki nigdy nie zostało wybranych jednocześnie aż czterech zawodników poznańskiego Lecha.

Szymon Pawłowski trafił do grona bohaterów kolejki już szósty raz w tym sezonie. Karol Linetty i Paulus Arajuuri znaleźli się w tym zestawieniu już po raz czwarty, zaś Łukasza Trałkę wyróżniono trzeci raz.

Co ciekawe, na wyróżnienie nie zasłużył żaden zawodnik Legii Warszawa, a w jedenastce kolejki znalazło się miejsce dla dwóch graczy Jagiellonii Białystok: Bartłomieja Drągowskiego oraz Michała Pazdana.

Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA EKSTRAKLASA OMB M35837 Zdjęcie Nike MERCURIAL VORTEX FG 573873703 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE YOUTH SHIELD SP0254 010
ADIDAS PIŁKA NOŻNA BRAZUCA ... Nike MERCURIAL VORTEX FG 57... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info