Sport.pl

Lech Poznań ma aż trzech piłkarzy w jedenastce 29. kolejki ekstraklasy

Barry Douglas, Paulus Arajuuri i Szymon Pawłowski - tych trzech zawodników Lecha Poznań zostało wybranych do jedenastki 29. kolejki ekstraklasy. Żaden inny zespół nie ma aż tylu przedstawicieli w najlepszej drużynie weekendu.


Szymon Pawłowski został przez wielu obwołany najlepszym zawodnikiem meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Gola wprawdzie nie strzelił, ale był bardzo aktywny i oddał aż sześć strzałów na bramkę gości. Dwa z nich były celne.

Barry Douglas z kolei miał asysty przy obu trafieniach lechitów - najpierw w biegu świetnie dośrodkował do Kaspra Hamalainena, a w końcówce meczu popisał się precyzyjną wrzutką, po której wynik ustalił Paulus Arajuuri.

Dla Fina i Szkota to już trzecia nominacja do jedenastki kolejki, Szymon Pawłowski jest w niej po raz czwarty.

W jedenastce znaleźli się piłkarze ośmiu zespołów - trzech z Lecha Poznań, dwóch z Lechii Gdańsk i po jednym z Ruchu Chorzów, Piasta Gliwice, Cracovii, Legii Warszawa, Pogoni Szczecin oraz Wisły Kraków.

Więcej o:
Komentarze (1)
Lech Poznań ma aż trzech piłkarzy w jedenastce 29. kolejki ekstraklasy
Zaloguj się
  • prmtr1

    Oceniono 1 raz 1

    Lech gra niezłą piłkę, ale tylko jeśli im się chce. Dlaczego Skorża nie potrafi ich zmotywować przed meczem, tylko w trakcie, kiedy często jest już za późno. Coś musi się zmienić w drużynie, bo szansa na mistrzostwo wciąż jest, ale trzeba się spiąć...
    Przy okazji polecam najnowszy "Raport Kolejorz" ;)
    www.aosporcie.pl/2015/04/raport-kolejorz-27.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX