Sport.pl

Grający w Anglii Radosław Majewski w kręgu zainteresowań Lecha Poznań

PRZEGLĄD PRASY. Radosław Majewski może wrócić do polskiej ekstraklasy. Pomocnikiem Nottingham Forest wypożyczonym w tym sezonie do Huddersfield Town FC mocno interesuje się Lech Poznań - pisze ?Przegląd Sportowy?.
Wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski wspominał o tym, że Lech Poznań rozgląda się za doświadczonymi Polakami i chce ich sprowadzić . To przełom w myśleniu Kolejorza o transferach. Radosław Majewski jest kandydatem odpowiadającym takiemu profilowi, dotąd przez Lecha odrzucanemu.

"Przegląd Sportowy" pisze o tym, że Lech szuka rozwiązania na wypadek, gdyby z klubu odszedł Kasper Hämäläinen. Mocno zainteresował się Majewskim (na zdjęciu), którego trener Maciej Skorża zna ze współpracy w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Piłkarz nie wyklucza powrotu do Polski, zwłaszcza po niezbyt udanym pobycie w Huddersfield Town. Innym kandydatem do gry w Lechu jest Mateusz Klich.

Radosław Majewski jest pomocnikiem, ma 29 lat. Pochodzi z Pruszkowa i zaczynał grę w Zniczu Pruszków. W Wielkopolsce grał w barwach Dyskobolii Grodzisk w latach 2007-2008.

więcej tutajWięcej o:
Komentarze (9)
Grający w Anglii Radosław Majewski w kręgu zainteresowań Lecha Poznań
Zaloguj się
 • cheshire

  Oceniono 29 razy 25

  coraz lepsze pomysły, a napastnika nadal brak! Majewski był dobry 3 lata temu, ale wtedy Lech miał inne priorytety, dzisiaj za grosze może go wziąć. Tylko po co?

 • kralik111

  Oceniono 24 razy 14

  I zaczelo sie. Wczoraj Wisla, dzis Lech, a jutro bedzie Legia, itd., az okaze sie, ze Majewski zostanie w III lidze angielskiej. Ot cale dziennkarstwo na tym portalu ;D

 • mark733

  Oceniono 11 razy 7

  W Anglii caty czas rezerwa albo trybuny napewno zawojuja Europe rewelacja

 • ttoorroo05

  Oceniono 5 razy -3

  W tym kuchenkorzu gustuja w pijakach,jeszcze Boruca niech zatrudnia do spolki.

 • ant44

  Oceniono 7 razy -7

  kto i dla jakiego palanta wypisuje takie żygowiny?? kogo normalnego k... obchodzą takie bzdety? żenuyjący świat półgłówków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX