Transfery. Lech Poznań wciąż chce Marco Paixao i płaci mu trzy razy więcej niż Śląsk

PRZEGLĄD PRASY. Lech Poznań podtrzymuje zainteresowanie Portugalczykiem Marco Paixao, który w sobotę ze Śląskiem Wrocław przyjedzie do Poznania - informuje ?Przegląd Sportowy?.


Lech Poznań złożył ofertę portugalskiemu napastnikowi jeszcze zimą. Jak ustalił "Przegląd Sportowy", w Lechu Marco Paixao mógłby zarabiać 350 tysięcy euro rocznie, czyli trzy razy tyle, ile płaci mu wrocławski Śląsk. Portugalczyk ma ważny kontrakt tylko do końca czerwca, mógłby więc trafić do Poznania za darmo.

Marco Paixo stracił niedawno opaskę kapitana Śląska, którą odebrał mu trener Tadeusz Pawłowski. Szkoleniowiec już pogodził się ze stratą napastnika, choć nie zamierza odsunąć go od zespołu. Po stracie kapitańskiej opaski Paixao poprosił trenera o rozmowę. - Zadeklarował mi, że wciąż czuje się odpowiedzialny za swój aktualny zespół i do końca sezonu będzie robił wszystko, by pomóc nam zwyciężać. Zresztą udowodnił to w spotkaniu z Lechią, w którym harował na całym boisku i zdobył jedną z bramek. Zaimponował mi tą rozmową i cieszę się, że wciąż mogę na niego liczyć. Co do jego odejścia, pogodziłem się z tą myślą już w zimie - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Pawłowski.

Lech jest zainteresowany także sprowadzeniem zawodnika Ruchu Chorzów Grzegorza Kuświka. Nowi napastnicy mieliby w drużynie "Kolejorza" zastąpić Vojo Ubiparipa oraz Zaura Sadajewa, którego Lech prawdopodobnie nie wykupi z Tereka Grozny. Przynajmniej nie za 500 tys. euro, sumy, jakiej żądają Rosjanie.

Więcej o tej sprawie czytaj http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,wymiana-napastnikow-w-lechu-poznan-,artykul,562225,1,720.htmlZdjęcie Puma AG Puma Liga Finale SG Sports Shoes - Football Mens Zdjęcie RLPN15: Lech Poznań - koszulka Nike Zdjęcie RSLA02: Śląsk Wrocław - koszulka Puma
Puma AG Puma Liga Finale SG... RLPN15: Lech Poznań - koszu... RSLA02: Śląsk Wrocław - kos...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info