Sport.pl

Dariusz Formella o presji: Była, jest i będzie. W Lechu Poznań jest normalna

- W Lechu Poznań presja była, jest i będzie. Przychodząc tutaj, trzeba sobie zdawać z tego sprawę. Dlatego to, czy jest wokół nas spokój czy nie, nie powinno mieć znaczenia - mówi Dariusz Formella
To wypowiedź odmienna niż słowa Muhameda Keity, który nie tak dawno narzekał na nadmierną presją, przeszkadzającą w dobrej grze .

W krótkiej rozmowie z LechTV Dariusz Formella stwierdził, że presja powinna być postrzegana w Lechu jako coś normalnego. Spokój wokół zespołu i komfort psychiczny nie powinny mieć znaczenia dla przygotowań.

Piłkarze Lecha Poznań w czwartek mieli lekki trening, którego celem było m.in. budowanie dobrej atmosfery w zespole.Więcej o:
Komentarze (4)
Dariusz Formella o presji: Była, jest i będzie. W Lechu Poznań jest normalna
Zaloguj się
 • forslawko12

  Oceniono 5 razy 5

  Wreszcie normalna, zdroworozsądkowa wypowiedź piłkarza Lecha. Właśnie na takich zawodnikach (o takim podejściu) powinna być budowana ta drużyna - i tacy ludzie powinni być filarem tejże drużyny.

 • absolutebeginners

  Oceniono 1 raz 1

  PR zadziałał --- trochę za pózno, mleko się rozlało ....

 • jacniew70

  Oceniono 2 razy 0

  Dział marketingu zadziałał szybko :-)

 • zdzisiek_pompa

  Oceniono 3 razy -3

  Kotorowski/Burić - Kędziora, Arajuuri, Bednarek, Douglas - Formella, Trałka, Linetty, Lovrencics - Jevtić - Sadajew. Da się pierwszy skład ogarnąć bez ballerin. Hamalainena, Pawłowskiego, Keite i Kamińskiego pożegnać. Może będzie i 3-4 miejsce, ale na tych dupków bez ambicji się patrzeć nie da!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX