Sport.pl

Transfery. Skrzydłowy Lecha Poznań latem odejdzie do Włoch?

PRZEGLĄD PRASY. Włoskie Palermo jest zainteresowane kupnem Gergo Lovrencsicsa z Lecha Poznań - donosi włoski portal mediaset.it.


Węgierski skrzydłowy ma ważny kontrakt z "Kolejorzem" jeszcze tylko przez jeden sezon, do czerwca 2016 roku. Latem może być więc ostatnia okazja, by Lech zarobił na transferze Gergo Lovrencsicsa.

Nieoficjalnie mówi się, że poznański klub chciałby otrzymać za sprzedaż Węgra 2 miliony euro. Palermo jest gotowe wyłożyć nieco mniej, bo 1,5 mln euro. Włoskie media donoszą jednak, że działacze Palermo są bardzo zdeterminowani i gotowi zagwarantować 26-letniemu Lovrencsicsowi bardzo wysokie zarobki oraz miejsce w podstawowym składzie drużyny.

Wygląda na to, że latem znów czeka nas saga związana ze sprzedażą Gergo Lovrencsicsa. Jego zatrudnieniem zainteresowane są także kluby angielskie i francuskie. Transfer Węgra jest o tyle prawdopodobny, że wpisywałby się w strategię działania Lecha, który w każdym letnim oknie transferowym stara się sprzedać wyróżniającego zawodnika, po to by móc pozyskać i wypromować kolejnych.

Gergo Lovrencsics przyszedł do Lecha Poznań w 2012 roku z Lombardu Papa. "Kolejorz" zapłacił za niego zaledwie 100 tys. euro. Przez trzy sezony w polskiej ekstraklasie Węgier rozegrał w barwach poznańskiego klubu 80 spotkań i strzelił 18 goli.

Zdjęcie Lech Poznań - Piłka 21776 Zdjęcie RLPN15: Lech Poznań - koszulka Nike Zdjęcie TLPN14: Lech Poznań - torba sportowa Puma
Lech Poznań - Piłka 21776 RLPN15: Lech Poznań - koszu... TLPN14: Lech Poznań - torba...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (17)
Transfery. Skrzydłowy Lecha Poznań latem odejdzie do Włoch?
Zaloguj się
 • motylanoga2013

  Oceniono 73 razy 59

  To Lech ma jakąś gwiazdę?Ostatnie gwiazdy Lecha to Lewandowski. Rudnevs i Arboleda.

 • kralik111

  Oceniono 58 razy 56

  Transfer Węgra jest o tyle prawdopodobny, że wpisywałby się w strategię działania Lecha, który w każdym letnim oknie transferowym stara się sprzedać wyróżniającego zawodnika, po to by móc przegrac eliminacje do LE juz na samym starcie.

 • guadkijan

  Oceniono 50 razy 38

  Cóż... jakoś specjalnie bym nie płakał o ile sprzedaż Gergo wiązałaby się z zatrzymaniem Linetty'ego i kupnem jakiegoś fajnego zastępcy. Coraz lepiej na pozycji Węgra radzi sobie też Formella, a kiedy Pawłowski w końcu dojdzie do formy powinni tworzyć fajny duet.

 • penkin

  Oceniono 19 razy 19

  na Skorży do Europy !

 • fankopanej

  Oceniono 19 razy 15

  Za takie pieniądze to Lech powinien sprzedać Gergo z pocałowaniem ręki. Węgierski skrzydłowy spędza więcej czasu w gabinetach lekarskich niż na boisku, dlatego jego wkład w grę poznańskiej lokomotywy jest niewielki. Dzięki zarobionej kwocie włodarze klubu mogliby spróbować zatrzymać Linettego i kupić napastnika, np Wilczka z Piasta lub ściągnąć za darmo ze Śląska Paixao.

  sporticos.com/pl-pl

 • penkin

  Oceniono 19 razy 15

  ej Włosi....brać razem z Kadarem i Holmanem.

 • zabavnik

  Oceniono 17 razy 11

  gwiazda?

 • mati352008

  Oceniono 6 razy 6

  A kto go zastąpi Kadar???

 • pilkarskaprawda24

  Oceniono 5 razy 5

  I jak kolejny zawodnik z ligi polskiej pewnie skończy gdzieś na wypożyczeniu jak np. Wszołek. Zapraszamy na pilkarskaprawda24.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX